Wczytuję dane...

Perfumy Unisex

Chociaż powszechne opinie mogą wskazywać na to, że jest inaczej, to perfumy unisex nie należą do wymysłów nowoczesności. Już pierwsze wyroby tego typu były zapachami tworzonymi dla obydwu płci. Dawniej perfumy stanowiły bowiem towar na tyle luksusowy, że ich twórcy nie widzieli konieczności tworzenia niewygodnych podziałów. Dopiero w XIX wieku pojawił się trend na produkcję perfum dedykowanych wyłącznie kobietom lub wyłącznie mężczyznom. Czy jednak rzadkością jest, że podobają nam się zapachy inne niż standardowe?

Czytaj więcej...

Perfumy unisex - różnorodność wyboru

Wśród perfum unisex każdy może bez trudu znaleźć zapach odpowiadający jego gustowi, potrzebom czy okazji. Obecne w produktach nuty zapachowe to mieszanki świeżych kwiatów, ziół i cytrusów, przełamanych mocniejszymi akcentami tytoniu oraz nut drzewnych. Kompozycje tego typu bardzo często odpowiadają zarówno kobietom, gustującym w mniej słodkich perfumach, jak i mężczyznom preferującym lżejsze, mniej wyraziste zapachy. W produktach wyczujesz również aromat mocnych przypraw, skóry, dębowego mchu czy drzewa sandałowego. Różnorodność kompozycji nieograniczonych przez podział na damskie i męskie sprawia, że w asortymencie z pewnością znajdziesz perfumy odpowiadające nawet najbardziej niszowym gustom.

Perfumy unisex i ich zalety

Perfumy unisex oferowane przez nasz sklep charakteryzują się przede wszystkim wyjątkową trwałością. Zawdzięczają ją dodatkom naturalnych ekstraktów, które długo utrzymują się na skórze. Trwałość perfum przekłada się z kolei na ich wydajność - wystarczy kilka kropli, aby otulić się ulubionym zapachem nawet na kilkanaście godzin. Cena produktów tego typu nie jest więc wygórowana. Wonie perfum unisex doskonale łączą się z naturalnym zapachem skóry i pięknie rozwijają się w jego towarzystwie. Są idealnym wyborem dla aktywnych osób, gdyż wyróżnia je wyjątkowa świeżość. Jeśli więc żyjesz na pełnych obrotach, postaw na perfumy, które nadążą za Twoim temperamentem i będą towarzyszyły Ci wiernie na każdym kroku. 

Nasz sklep posiada w swoim asortymencie perfumy unisex odpowiednie dla pań, panów i młodych użytkowników wyrobów zapachowych. Ofertę różnicuje cena oraz producenci, którzy mają wśród swoich klientów niezwykle pozytywne opinie. Proponujemy perfumy uniwersalne takich marek jak kultowy Calvin Klein czy Cartier. Produkty doskonale sprawdzą się na prezent dla bliskiej osoby - zwłaszcza, jeśli ma ona wyjątkowy gust i trudno jest jej znaleźć coś dla siebie w ofercie dedykowanej wyłącznie mężczyznom lub kobietom. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów