Wczytuję dane...

Testery perfum

Markowe perfumy znane są z oryginalnych i niepowtarzalnych zapachów, które utrzymują się długo na skórze i pachną zniewalająco. Niemniej jednak ich ceny są dosyć wysokie i nie każdy będzie mógł pozwolić sobie na ich zakupienie. Alternatywę stanowią perfumy oryginalne testery. Są to produkty pełnowartościowe, mające identyczny skład jak te oryginalne. Testery oryginalnych perfum można nabyć w różnych drogeriach i punktach sprzedażowych. Niemniej jednak biorąc pod uwagę fakt, iż są zapakowane najczęściej w zwykły biały albo szary kartonik, albo nie mają w ogóle opakowania, ich ceny są bardzo atrakcyjne.

Czytaj dalej...

Perfumy damskie w formie testerów perfum - mogą stanowić doskonałą alternatywę i czystą oszczędność. Jeżeli szukamy zapachu dla siebie, a nie na prezent, warto brać pod uwagę taką kategorię. 

Tester to taki sam oryginalny produkt 

Testery perfum oryginalne to takie same produkty jak te, które otrzymujemy w ozdobnych i zafoliowanych opakowaniach. Niemniej jednak w ramach oszczędności są one pakowane w kartoniki ekologiczne (brązowe, szare czy białe), często pozbawione zdobionych korków i dokładnie oznaczone jako TESTERY, aby nikt nie kojarzył marki z mało atrakcyjnie przygotowanym produktem.  

Niektóre oryginalne testery perfum, wyglądają po wyjęciu z kartonika identycznie jak zafoliowane produkty. Są pozbawione elementów zastępczych, jednakże na flakonie albo na naklejce nadal widnieje napis TESTER (to tylko odróżnia je od oryginału). 

Zamiast wypukłych, kolorowych czcionek na opakowaniach testerów znaleźć można czarną, prostą czcionkę, umieszczoną bezpośrednio na kartoniku albo na naklejce, jak i numer seryjny, który powinien zgadzać się z numerem seryjnym na butelce.  

Celem ułatwienia wyboru, niektóre perfumerie internetowe, umieszczają na karcie produktu dodatkową informację: tester w kartoniku albo bez, z korkiem albo też brak korka.  

Testery perfum - czy są trwałe? 

Istotną informacją będzie z pewnością fakt, iż testery perfum nie utrzymują się krócej, nie są trwalsze, ani też mocniejsze - jest to tylko pewien procent z całej serii wybranego zapachu, który został przeznaczony na poczet rozreklamowania produktów firmy. Na co dzień są one używane w perfumeriach stacjonarnych do pokazywania zapachów, których klient nie miał do tej pory na własnej skórze. 

Różnice 

Jakiekolwiek różnice między testerami a perfumami z zafoliowanych opakowań groziłyby producentowi odpowiedzialnością karną i byłyby ogromną wizerunkową wpadką, na którą przecież nie mogą sobie absolutnie pozwolić marki z segmentu premium. Oferowane w wybranych drogeriach oryginalne testery są sprawdzane, nie są wcześniej używane, są zupełnie nowe, mają pełną pojemność i pochodzą tylko i wyłącznie z legalnych źródeł. 

Gdzie można nabyć testery perfum? 

Znajdujące się np. w asortymencie sklepów internetowych tanie testery damskich perfum to niezwykle popularne i najbardziej znane wśród kobiet zmysłowe zapachy. Nie brakuje wśród nich najnowszych perfum produkowanych przez najsłynniejsze na świecie marki, które dopiero niedawno pojawiły się na półkach sklepowych. Są także znane, a przy tym sprawdzone zapachy, które już od wielu lat cieszą się dużą popularnością i mają grono swoich miłośniczek. Testery perfum damskich w niskiej cenie nie różnią się niczym od produktów oryginalnych. Jak już wspomniano wcześniej, znaczącą różnicę może stanowić fakt, iż nierzadko pozbawione są oryginalnego zewnętrznego opakowania i zabezpieczającej go folii, jak również korka, który ma za zadanie chronić główkę sprayu. Niektóre spośród testerów mogą mieć też inaczej wyglądający flakonik, znacznie różniący się od tego, w którym zapakowano perfumy oryginalne. Niemniej jednak nie ma żadnego wpływu na ich zawartość, którą jest pełnowartościowa kompozycja zapachowa.

Testery oryginalnych perfum będą zatem tańsze, ponieważ są dużo mniej atrakcyjne wizualnie. Jeżeli nie stanowi to dla nas przeszkody, mamy szansę sporo zaoszczędzić.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów