Wczytuję dane...

Wody perfumowane unisex

Istnieją zapachy, które trafiają w gusta zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Nazywamy je wodami perfumowanymi unisex, czy też uniwersalnymi, gdyż stworzono je z myślą o przedstawicielach obydwu płci. Opinie na temat takich produktów podkreślają najczęściej ich świeżość. Kompozycje zapachowe perfum unisex nie zawierają więc nut zapachowych typowych ani dla pachnideł męskich, ani dla pachnideł kobiecych. Nie wyczujesz w nich słodyczy kwiatów, owoców czy przypraw. Wody perfumowane uniwersalne doskonale sprawdzą się zatem przede wszystkim latem, kiedy poszukujesz szybkiego orzeźwienia, a także dla wszystkich uprawiających sport lub zwyczajnie gustujących w zapachach atrakcyjnych, ale nieprzytłaczających.

Czytaj więcej...

Wody perfumowane unisex - dla kogo?

Po wody perfumowane uniwersalne sięgają przede wszystkim osoby aktywne, czyli wszyscy, którym zależy na szybkim i intensywnym odświeżeniu. Ich nuty zapachowe są bowiem niezwykle rześkie i przyjemne do stosowania podczas upalnych dni oraz w dużych skupiskach ludzkich. Produkty tego typu lubią także pary, które często nawzajem wybierają dla siebie perfumy i cenią sobie opinię drugiej połówki. Wybierając tą samą wodę perfumowaną, mogą bowiem dzielić się nią każdego dnia i nie sprawiać sobie nawzajem dyskomfortu związanego z użytkowaniem zbyt mdłej lub zbyt intensywnej woni.

Wody perfumowane uniwersalne - jakie mają zalety?

Nasz sklep oferuje bogaty wybór wód perfumowanych unisex, charakteryzujących się wyjątkową trwałością i ciekawymi kompozycjami zapachowymi. Chociaż cena produktów tego typu może niekiedy wydawać się wysoka, to biorąc pod uwagę ich wydajność, nie jest w żadnym stopniu wygórowana. Atutem uniwersalnych wód perfumowanych jest przede wszystkim ich świeża woń, która przyjemnie otula ciało i bardzo atrakcyjnie rozwija się na skórze zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Po kosmetyk tego typu może sięgać więc każdy Pan, który nie boi się eksperymentować oraz każda Pani, która lepiej czuje się w otoczeniu świeżych nut zapachowych, niż tych słodko owocowych czy kwiatowych. 

Wody perfumowane unisex to produkty uniwersalne nie tylko pod względem przeznaczenia, ale również czasu czy okazji, kiedy można je zastosować. Kosmetyki doskonale sprawdzą się zarówno latem, jak i zimą. Mogą wybierać je kobiety i mężczyźni, a także pary, które lubią dzielić się tym samym zapachem. Woda perfumowana uniwersalna nie narzuca się, nie jest mdła ani przytłaczająca. Doskonale komponuje się z naturalnym zapachem skóry i utrzymuje się na niej przez wiele godzin, zaś na ubraniu nawet do kilku dni.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów