Wczytuję dane...

Testery/wody kolońskie

Dobrej jakości woda kolońska to niezbędne wyposażenie każdego eleganckiego mężczyzny. Jednak produkt dobrej jakości wiąże się z dużym wydatkiem, dlatego przed zakupem dobrze jest wypróbować zapach, sprawdzając, czy w pełni nam odpowiada. W tym celu warto nabyć tester wody kolońskiej. Pozwoli on zapoznać się z interesującym nas produktem i podjąć decyzję o kolejnym zakupie. Nasz sklep oferuje szeroki wybór testerów najlepszych marek, umożliwiając zapoznanie się z wybranym zapachem w atrakcyjnej cenie.

Czytaj więcej...

Co to jest tester?

Tester to, innymi słowy, próbka produktu. Jest wytwarzany przez tego samego producenta co właściwe perfumy i posiada identyczny skład. Nie jest więc w żadnym wypadku podróbką! Kupując go, masz pewność wspierania oryginalnej marki. Zapach testera wody kolońskiej będzie dokładnie taki sam jak właściwa woda kolońska. Na czym więc polega różnica? Przede wszystkim na opakowaniu. Tester przeważnie zapakowany jest w białe lub szare pudełko. Często pozbawiony jest ozdobnej zatyczki czy zakrętki. Na opakowaniu może znajdować się również napis informujący o tym, że mamy do czynienia z próbką. Jednak poza wyglądem, testery mają te same właściwości i zalety co ich droższe odpowiedniki. Jak sama nazwa wskazuje, służą do „przetestowania” zapachu i pozwalają podjąć decyzję, czy zakupić pełnowymiarowy flakon.

Co to jest woda kolońska?

Woda kolońska to kilkuprocentowy roztwór olejków eterycznych, w alkoholu o stężeniu około 80%. Jej nazwa pochodzi od Kolonii – niemieckiego miasta, gdzie została wyprodukowana po raz pierwszy w XVIII wieku. Stworzona wówczas kompozycja zapachowa nie zmieniła się wiele do dnia dzisiejszego, choć oczywiście poszczególni producenci lekko ją modyfikują, tworząc własne, unikalne zapachy. Receptura opiera się na nutach bergamotki, cytryny, rozmarynu, lawendy i gorzkiej pomarańczy, dlatego cieszy się uznaniem i sympatią nie tylko mężczyzn, ale i kobiet.

Czy warto kupić testery wody kolońskiej w naszym sklepie?

Próbki wody kolońskiej to zdecydowanie rozsądny wybór – kupując je, sprawdzamy, czy odpowiada nam dany zapach oraz oszczędzamy pieniądze. By mieć pewność, że nabywamy oryginalny, markowy produkt, najlepiej zaopatrywać się w sprawdzonych, profesjonalnych perfumeriach. Do takich należy nasz sklep, o czym świadczą pozytywne opinie klientów. Jakość naszych produktów jest bezkonkurencyjna, a ich cena zdecydowanie atrakcyjna. Troszczymy się o wszystkich kupujących, zapewniając im kompleksową obsługę i dobierając asortyment tak, by zadowolić zwolenników każdej nuty zapachowej. Dlatego oferujemy zapachy dla mężczyzn i kobiet, a także wody kolońskie unisex. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz aromat idealny dla siebie!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów