Wczytuję dane...

Męskie wody toaletowe

Chociaż męskie wody toaletowe są mniej intensywne niż perfumy i wody perfumowane, to je również warto mieć w swojej kosmetyczce. Dlaczego? Ponieważ znacznie lepiej sprawdzą się w ciągu dnia oraz w okresie letnim, kiedy bardzo mocny zapach może mieszać się z innymi woniami i finalnie okazać wręcz nieprzyjemnym. Projekcja wody toaletowej nie musi w niczym ustępować nasyconym olejkami zapachowymi produktom. Wiele zależy bowiem od indywidualnej woni naszej skóry. W praktyce może okazać się nawet, że męska woda toaletowa okaże się trwalsza niż najlepsze perfumy. 

Czytaj dalej...

Czy wiesz, co właściwie kryje się za takimi terminami, jak perfumy, woda perfumowana, woda kolońska czy woda toaletowa? Nazwy te służą odzwierciedleniu zawartości olejków zapachowych w poszczególnych produktach. Poszukując zapachu dla siebie, powinniśmy wiedzieć zatem, że najwyższe stężenie olejków znajdziemy w perfumach, które teoretycznie charakteryzują się tym samym największą intensywnością i trwałością. Następne w kolejności są wody perfumowane oraz oferowane przez nasz sklep wody toaletowe męskie, zawierające około 5 - 10% substancji zapachowej we flakoniku. Choć mogłoby się wydawać, że to naprawdę niewiele, to jednak właśnie tego typu produkty cieszą się największą popularnością. Zawdzięczają ją przede wszystkim praktyczności zastosowania oraz optymalnej intensywności zapachu. Kiedy warto wybrać wodę toaletową zamiast perfum?

Po męskie wody toaletowe sięgają przede wszystkim mężczyźni, którzy pragną, aby ich zapach był wyraźny, ale nie nadmiernie intensywny. Może to być podyktowane indywidualną wrażliwością czy okolicznościami, na przykład trwającym w pełni sezonem letnim. Zapachy często zmieniają się również wraz z upływem czasu, nie tylko zmniejszając swoją intensywność, lecz również odkrywając przed nami kolejne nuty. Zdarza się, że znacznie bardziej podobają nam się na początku, tuż po rozpyleniu. Wtedy idealnym rozwiązaniem okazuje się stosowanie wody toaletowej, którą możemy zaaplikować na skórę nawet kilka razy w ciągu dnia, bez obaw o nadmierną intensywność. 

Wody toaletowe męskie nie powinny być traktowane jak gorsze siostry perfum czy wód perfumowanych. Ich trwałość jest tak naprawdę zupełnie różna, uzależniona od każdego użytkownika. Warto zatem wypróbować różne marki i kolekcje zapachów na własnej skórze. Tylko wtedy przekonamy się o ich prawdziwym zapachu, intensywności oraz trwałości. Każdy przypadek jest całkowicie indywidualny, a ta sama woda toaletowa może pachnieć zupełnie inaczej na ciele różnych użytkowników. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów