Wczytuję dane...

Pasty do zębów

Pasta do zębów to produkt codziennego użytku, bez którego trudno wyobrazić sobie podstawową higienę jamy ustnej każdego ranka i każdego wieczora.  Większa świadomość konsumencka sprawia, że zwykłe pasty do zębów przestają jednak spełniać oczekiwania ich użytkowników, dlatego w trosce o zapewnienie naszym klientom pełnej satysfakcji wprowadziliśmy do swojego asortymentu profesjonalne pasty do mycia zębów o doskonałym składzie. Produkty pozbawione są szkodliwych czy kontrowersyjnych składników. Zawierają natomiast wyłącznie te substancje, które mają opinie bezpiecznych i skutecznych w pielęgnacji zębów oraz dziąseł, czyli przede wszystkim naturalne składniki aktywne pochodzące z różnych zakątków całego świata.

Czytaj więcej...

Pasty do zębów dla dzieci bez fluoru

Pasty do mycia zębów dla dzieci muszą spełniać szczególnie rygorystyczne wymagania. Ponieważ maluchy do minimum 3 roku życia nie potrafią samodzielnie wypluwać nadmiaru produktu z jamy ustnej, jego skład musi być bezpieczny nawet w przypadku połknięcia. Nasze pasty do zębów dla  małych dzieci nie zawierają więc fluoru, który może akumulować się w organizmie. Zamiast niego bogate są natomiast w ksylitol - substancję o słodkim smaku i skutecznym działaniu chroniącym uzębienie przed próchnicą. Ich skład uzupełniają inne składniki naturalne, których zęby i dziąsła potrzebują, aby zachować dobrą kondycję. 

Profesjonalne pasty do mycia zębów z naturalnymi składnikami

Nasz sklep to bogaty asortyment profesjonalnych past do zębów, w których nie znajdziesz żadnych potencjalnie szkodliwych dla zdrowia składników. Większość produktów to wyroby naturalne, zawierające starannie wyselekcjonowane wyciągi roślinne i wyjątkowe minerały pożądane w pielęgnacji zębów oraz dziąseł. Nasze pasty do mycia zębów charakteryzuje przystępna cena i potwierdzone działanie. Innowacyjne kompozycje dbają o takie aspekty higieny jamy ustnej jak odświeżenie oddechu, remineralizacja szkliwa, wybielanie, wzmacnianie dziąseł czy zapobieganie parodontozie oraz próchnicy. 

Regularnie stosowana, odpowiednio dobrana pasta do zębów to pierwszy i najważniejszy krok ku kompleksowej higienie jamy ustnej. Warto wybierać w tym celu produkty, które mają dobre opinie, podkreślające nie tylko skuteczne działanie, ale również przyjemny smak, wydajność i dobry stosunek jakości do ceny. Nasz sklep oferuje profesjonalne pasty do zębów, jakich nie znajdziesz w większości drogerii stacjonarnych. Oferujemy zarówno produkty dla dzieci, jak i dla dorosłych, odpowiednie do zwykłej, codziennej higieny lub bardziej wymagającej pielęgnacji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów