Wczytuję dane...

Dezodoranty w kulce

Codzienne stosowanie dezodorantów to podstawa, niezależnie od wieku i płci. Szukając produktu idealnego dla siebie, należy wziąć pod uwagę, jaki sposób aplikacji jest dla Ciebie najwygodniejszy, który zapach najbardziej Ci odpowiada, jakie są potrzeby Twojej skóry oraz czy w składzie produktu nie ma czegoś, co mogłoby Cię podrażnić lub uczulić. Są to kwestie mocno indywidualne i nie ma jednej prawidłowej odpowiedzi. Warto pamiętać, że dezodoranty mają za zadanie ukryć nieprzyjemny zapach potu, a nie w pełni zablokować pocenie się. Jeśli masz problem z nadmierną potliwością, zamiast dezodorantu w kulce wybierz bloker albo antyperspirant. 

Czytaj więcej...

Dezodorant w kulce

Jest na tyle mały i dyskretny, że można zabierać go ze sobą wszędzie i aplikować ponownie w razie potrzeby. Aplikacja dezodorantu w kulce jest szybka i cicha, nie ma obawy, że duszący zapach nie pozwoli oddychać nam i osobom w naszym otoczeniu. Dezodoranty w kulce zazwyczaj nie posiadają w składzie alkoholu, który mógłby wysuszać i uszkadzać naskórek. Ze względu na swoją wilgotną formę - kremową lub żelową - odpowiednio nawilżają i po kilku chwilach się wchłaniają, przez co nie trzeba obawiać się o powstawanie plam na ubraniu. Po zaaplikowaniu kosmetyku na skórę należy odczekać kilka sekund, aby w pełni zdążył się wchłonąć. Dezodorant w kulce należy stosować na czystą skórę, gdyż dzięki temu najlepiej może przeciwdziałać przykrym zapachom. Poza tym pocieranie kulką po nieumytej skórze może doprowadzić do namnażania się bakterii w środku produktu, które następnie przy każdym stosowaniu będzie się nakładać na skórę. Dezodoranty w formie kulkowej w testach cieszą się największą skutecznością, jeśli chodzi o maskowanie nieprzyjemnego zapachu. Należy jednak pamiętać, że ze względu na bezpośredni kontakt ze skórą, każdy domownik powinien posiadać swój kosmetyk. Nasz sklep oferuje dezodoranty w kulce dla różnych typów skóry i w wielu kompozycjach zapachowych. Cena produktu jest niska, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę jak bardzo dezodorant w kulce jest wydajny.

Dezodorant w kulce dla mężczyzn - jak wybrać odpowiedni?

Należy się zastanowić, co w dezodorancie jest dla Ciebie najważniejsze. Może szukasz zapachu, który podkreśli woń Twoich ulubionych perfum? Warto sprawdzić na stronie producenta, czy nie został stworzony specjalny odpowiednik zapachu w formie dezodorantu. Jeśli zapach produktu jest dla Ciebie sprawą drugorzędną, bo najważniejsza jest skuteczność lub odpowiednia pielęgnacja problematycznej skóry - warto poczytać opinie dostępne na stronie każdego z produktów. Wiele dezodorantów w kulce zawiera w składzie krem nawilżający, co pozytywnie wpływa na komfort aplikacji oraz niweluje podrażnienia powstałe na skutek depilacji.

 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.