Wczytuję dane...

Perfumy z nutami drzewnymi

Perfumy drzewne zaskakują swoją niebanalnością. Są ciepłe, wyjątkowo głębokie, o silnym trwałym aromacie. Dodają pewności siebie i wiary we własne możliwości. Najczęściej są przeznaczone dla mężczyzn. Mogą wprowadzać w stan głębokiego relaksu lub wręcz przeciwnie - dodawać energii i nastrajać optymistycznie. Perfumy z nutami drzewnymi to doskonała propozycja na jesień i zimę.

Czytaj więcej...

Perfumy drzewne - nuta zapachowa

Aromaty drzewne kojarzą się z reguły z zapachem żywicy, ze świeżo ściętym drzewem lub z dziewiczym lasem. Najbardziej charakterystyczną cechą takich kompozycji jest wyjątkowe bogactwo aromatu oraz jego wysoka trwałość.

Esencja aromatów drzewnych

Bukiet olejków drzewnych tworzą esencje pochodzące z cedru i drzewa sandałowego lub różanego. Niekiedy bywają uzupełnione o mocny aromat piżma i roślinne nuty pochodzące z paczuli, wetywerii, mirtu, irysu oraz mchu dębowego.

Perfumy drzewne to niebanalny element każdej męskiej stylizacji. Wybierz zapach, który pokochasz od pierwszego wejrzenia.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.