Wczytuję dane...

Perfumy z nutami korzennymi

Zapachy korzenne kojarzą się przede wszystkim z ciepłem i przytulną, domową atmosferą. Perfumy korzenne męskie największą popularnością cieszą się w mroźne dni, gdyż stają się wówczas dodatkowym sposobem na rozgrzanie.

Czytaj więcej...

Aromat korzenny - nuta zapachowa

Perfumy z nutami korzennymi zazwyczaj charakteryzują się dość ciężkimi, słodkimi nutami drzewnymi, o mocnym wpływie przypraw, takich jak anyżek, cynamon, goździk, muszkatołowiec, a także imbir. Niezwykle popularne są także zapachy oparte na pieprzu, sandałowcu, figowcu oraz kardamonie. Esencje tych składników łączone są często ze znacznie bardziej delikatnymi nutami kwiatowymi, ziołowymi i drzewnymi.

Esencja zapachu korzennego to powiew dzikiej natury, który rozbudza męskie i kobiece zmysły. Ze względu na swoją olbrzymią wszechstronność, perfumy korzenne męskie nadają się na prezent dla każdego wielbiciela mocnych zapachów, bez względu na wiek czy indywidualne upodobania. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najpiękniejszy zapach idealny dla Ciebie.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.