Wczytuję dane...

Płyny micelarne

Promienna i młodo wyglądająca skóra to marzenie wielu kobiet. Aby móc cieszyć się nieskazitelną cerą warto pamiętać, że ważny jest każdy etap jej pielęgnacji. Szczególnie istotna jest tutaj kwestia demakijażu, który bądź co bądź wykonywany jest niemal codziennie. Dogłębne oczyszczanie może działać cuda i znacząco poprawić stan skóry podrażnionej lub ze skłonnością do wyprysków.

Czytaj więcej...

Demakijaż skóry wrażliwej

Makijaż noszony przez wiele godzin, stosowanie nieodpowiednich kosmetyków, a nawet stres mogą znacząco wpływać na poziom wrażliwości naszej skóry. Niezależnie jednak od tego, czy nasza skóra potrzebuje specjalnego traktowania, czy też nie, nasza twarz powinna być pielęgnowana z należytą delikatnością. Od tego bowiem zależy, jak nasza cera będzie prezentować się w miarę upływu czasu. Płyn micelarny do skóry wrażliwej to kosmetyk, który łączy w sobie dogłębne oczyszczanie i delikatność. Stosując taki płyn do demakijażu, mamy pewność, że codzienna rutyna nie spowoduje podrażnień, a nasza skóra będzie prezentować się świeżo i nieskazitelnie.

Płyn micelarny - idealny kosmetyk oczyszczający

Ogromną zaletą, którą wykazuje dobry płyn micelarny, jest fakt, że może być on stosowany do oczyszczania twarzy zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujemy. Idealnie sprawdza się do zmycia makijażu po całym dniu, ale również może być stosowany częściej. Lekka formuła płynu micelarnego sprawia, że może on być także zastosowany do oczyszczenia skóry przed wykonaniem makijażu. Nie pozostawia na twarzy tłustego filmu. Skóra oczyszczona płynem micelarnym jest świetnie przygotowana do nałożenia kolejnych kosmetyków, a zastosowanie płynu w tym celu sprawi, że makijaż utrzymywał się będzie znacznie dłużej.

Oczyszczanie twarzy po mocnym makijażu

Mocny makijaż pięknie się prezentuje i znacząco podnosi naszą pewność siebie. Problem pojawia się, kiedy trzeba go usunąć. Jest jednak sposób na to, aby w delikatny sposób pozbyć się bardzo trwałego makijażu. To dwufazowy płyn micelarny, którego formuła pozwala na demakijaż nawet uporczywego, wodoodpornego tuszu do rzęs. Dwufazowa konsystencja sprawia, że sam proces zmywania makijażu jest niezwykle delikatny oraz nie powoduje podrażnień wrażliwych okolic oczu.

Odpowiednie nawilżenie sekretem młodości

Dobrze nawilżona skóra jest gładka i sprężysta, co sprawia, że prezentuje się pięknie i młodo w każdej sytuacji. Nawilżający płyn micelarny pozwala na pielęgnację skóry już podczas demakijażu. Po tak wykonanym zabiegu pozytywne efekty są zauważalne od razu. Należy również zwrócić uwagę na fakt, że makijaż wykonany na oczyszczonej i delikatnie nawilżonej twarzy prezentuje się znacznie lepiej i przede wszystkim niezwykle świeżo.

Płyn micelarny - odpowiednia pielęgnacja za niewielkie pieniądze

Cena płynu micelarnego jest bardzo korzystna, zwłaszcza w stosunku do jego wydajności. Nasz sklep umożliwia również wystawienie opinii dla każdego produktu. Dzięki temu możemy przed zakupem dowiedzieć się jak konkretny płyn micelarny oceniany jest przez inne użytkowniczki. Opinie są nieocenioną pomocą w wyborze idealnego kosmetyku do codziennej pielęgnacji i zmniejszają prawdopodobieństwo zakupu nietrafionego produktu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów