Wczytuję dane...

Perfumy o zapachu cytryny

Świeże kwiaty drzewa cytrynowego wydzielają niezwykle silną woń. Cytrusowe perfumy oparte są najczęściej na cytrynach i pomarańczach z dodatkiem kwiatów bergamotki. W postaci świeżych wód kolońskich znane są już od czasów Napoleona Bonaparte.

Czytaj więcej...

Cytryna - nuta zapachowa

Cytrusy to niezwykle optymistyczna oraz pełna radości kompozycja zapachowa. - pełna młodzieńczego wdzięku i wigoru. Lekkie i wyjątkowo soczyste zapachy cytrusowe zapewniają naturalne orzeźwienie, dzięki czemu idealnie nadają się do użytku w ciągu dnia. Perfumy cytrusowe męskie wybierane są najczęściej przez osoby, które preferują relaksujące, wyjątkowo świeże i komfortowe zapachy sprawdzające się w różnych okazjach.

Esencja z cytryny

Olejek cytrynowy uzyskuje się w wyniku wytłaczania skórek owoców. Gotowa esencja zawiera między innymi 90% limonenu, pinen, felandren, cytral i kamfen.

Perfumy cytrusowe męskie to idealny wybór dla nowoczesnego mężczyzny. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i wybierz zapach idealny dla Ciebie.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.