Wczytuję dane...

Perfumy o zapachu drzewa sandałowego

Aromat drzewa sandałowego znany jest od tysięcy lat. Jego upojny zapach pomaga redukować stres i wspaniale relaksuje. Idealnie sprawdza się podczas medytacji oraz w aromaterapii. Hindusi wierzą, że sandałowiec to składnik wspaniale pobudzający zmysły, a jednocześnie symbol witalności.

Czytaj więcej...

Drzewo sandałowe - nuta zapachowa

Perfumy o zapachu drzewa sandałowego są nieco słodkawe i wyjątkowo zmysłowe. Ich miękki, korzenny aromat sprawdza się także jako skuteczny afrodyzjak.

Esencja z drzewa sandałowego

Olejek sandałowy pozyskuje się w wyniku destylacji części drewna zwanej twardzielą. Wcześniej musi być on moczony w wodzie przez co najmniej 48 godzin. Największa ilość esencji znajduje się w drzewach, które liczą ok. 60-80 lat. Tym samym olejek sandałowy jest wyjątkowo rzadki, a przez to niezwykle drogocenny.

Perfumy z drzewa sandałowego są wyjątkowo zmysłowe, otulające i sensualne. Idealnie współgrają z wieczornymi wyjściami. Wybierz zapach, który rozbudzi Twoje zmysły i rozgrzeje zimową porą.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.