Wczytuję dane...

Perfumy o zapachu fiołka

W dzisiejszych czasach otacza nas naprawdę dużo różnych zapachów, zarówno tych męskich, jak i damskich. Niemniej jednak to właśnie perfumy o zapachu fioków są tymi, które przekonują do siebie najbardziej. Za przykłady można podać aktorkę Marlene Dietrich oraz samego francuskiego dowódcę - Napoleona Bonaparte. Są to wybitne postaci historyczne, które uwielbiały delikatny zapach fiołków. Warto podkreślić, iż niektórzy uważają taki zapach za afrodyzjak... Niewątpliwie natomiast zapach ten koi umysł i wywołuje uśmiech na ustach. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami, dokonując zakupu perfum fiołkowych na perfumyonline.pl.

Czytaj więcej...

Co to za zapach, czyli krótka charakterystyka...

Jak właściwie pachną perfumy o zapachu fiołka? Czy da się to opisać słowami...? Cóż, na drugie pytanie ciężko odpowiedzieć, natomiast na pierwsze odpowiedź brzmi - to zależy. Kwiaty bowiem mają ziemistą, drzewno-kwiatową woń, która nadaje perfumom słodko-pudrową nutę. Liście natomiast posiadają dużo bardziej intensywny zapach, w którym zaznacza się metaliczny, wodny akcent.

Jak wyprodukować takie perfumy?

W dzisiejszych czasach do pozyskania esencji fiołkowej stosuje się mieszanki różnych syntetycznych substancji. Powodem takiego postępowania są oczywiście koszta związane z produkcją naturalnej esencji. Okazuje się bowiem, iż do wytworzenia jej 30 g jest potrzebna aż tona fiołków! Niewątpliwie takie perfumy fiołkowe byłyby bardzo drogie.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.