Wczytuję dane...

Perfumy o zapachu frezji

Nazywana niekiedy kapsztadzką konwalicą, frezja wywodzi się z południa Afryki. W zależności od odmiany, kwiaty frezji mogą przybierać różne barwy, w tym biały, żółty, liliowy, niebieski lub pomarańczowy. Niezależnie od koloru zawsze symbolizują jednak młodość, niewinność i delikatność Zapach frezji nieodmiennie przywołuje na myśl wiosenne dni, zauważalnie też poprawia nastrój.

Czytaj więcej...

Frezja - nuta zapachowa

Frezję charakteryzuje niezwykle silny, orzeźwiający, lekko pieprzowy zapach. Wielu osobom aromat frezji kojarzy się z młodzieńczą świeżością i czystością. Perfumy o zapachu frezji idealnie sprawdza się jako pierwszy zapach dla nastolatki.

Esencja z frezji

Olejek z frezji otrzymuje się w wyniku destylacji parą wodną lub nieco mniej popularną metodą ekstrakcji w lotnych rozpuszczalnikach. Esencja z frezji charakteryzuje się niezwykle słodkim kwiatowym aromatem z delikatną nutą soczystych liści i świeżej trawy.

Perfumy o zapachu frezji to idealne zwieńczenie letniej stylizacji. Zapoznaj się z ofertą naszych perfum i wybierz coś najbardziej odpowiedniego dla siebie.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.