Wczytuję dane...

Perfumy o zapachu jaśminu

Na Filipinach oraz w Pakistanie nosi miano kwiatu narodowego. W Tajlandii i w Indiach to symbol wiecznej miłości. Zapach jaśminu zapewnia nieskrępowane poczucie radości i szczęścia. Jego sława jako afrodyzjaka sięga najdalszych zakątków planety. Jego kojący zmysły wpływ wykorzystuje się w medytacji oraz aromaterapii.

Czytaj więcej...

Jaśmin - nuta zapachowa

Perfumy o zapachu jaśminu są niezwykle intensywne, wyjątkowo słodkie i nieco odurzające. Aromat jaśminowy idealnie współgra z owocowymi i soczyście zielonymi akordami innych kwiatów.

Esencja z jaśminu

Ekstrakt jaśminowy pozyskuje się z kwiatów metodą „enfleurage” lub w wyniku ekstrakcji tłuszczem. Jeden kilogram olejku z jaśminu wymaga przygotowania nawet ośmiu milionów świeżych kwiatów. Zazwyczaj zbiera się je jeszcze przed nastaniem świtu, kiedy zapach jest najbardziej intensywny. Jaśmin to jedna z najbardziej cenionych i przez to również najdroższych esencji w świecie perfum.

Perfumy z jaśminem są wyjątkowo delikatne, upojne i pociągające. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź swój ulubiony zapach.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.