Wczytuję dane...

Perfumy o zapachu piwonii

Piwonia to kwiat, który pochodzi z rejonów Dalekiej Azji, południowej Europy oraz z zachodniej części Ameryki Północnej. Delikatny kwiat piwonii symbolizuje ufność, nadzieję i pielęgnowanie miłości. Perfumy o zapachu piwonii to doskonała propozycja na wiosnę i lato.

Czytaj więcej...

Piwonia - nuta zapachowa

Piwonia charakteryzuje się jednym z najbardziej świeżych i delikatnych zapachów w kompozycjach perfumowych, a jednocześnie ich aromat jest silny i nieco odurzający z dobrze widocznym słodkim akcentem.

Esencja z kwiatów piwonii

Olejek z piwonii uzyskuje się głównie przez destylację parą wodną. Zapach esencji przypomina nieco korzenną woń goździków, a tym samym bardzo dobrze kojarzy się z delikatną wiosenną aurą i świeżością. Aksamitny i niezwykle elegancki zapach piwonii wspaniale komponuje się z innymi kwiatowymi składnikami perfum.

Perfumy o zapachu piwonii spodobają się młodym kobietom szukającym zapachu, który wyróżni je z tłumu. Zapoznaj się z naszą ofertą zapachów z piwonią i wybierz coś dla siebie.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.