Wczytuję dane...

Perfumy o zapachu wanilii

Wykwintny i niepowtarzalny zapach, powstał z myślą dla najbardziej wymagających. Naturalny środek na odprężenie działa rozgrzewająco wpasowując się w każdą porę dnia. Uwodzicielskie, a zarazem słodkie perfumy o zapachu wanilii kojarzone są z delikatnością i subtelnością. Nie bez powodu wanilia uważana jest za naturalny afrodyzjak, niezwykle kusząca, umiejętnie zapadająca w pamięć. Ten niebanalny zapach jest kwintesencją elegancji i luksusu, przyciągając uwagę, a jednocześnie nie sprawiając uczucia przytłoczenia. Swoją rolę idealnie odgrywa w zapachach męskich, jak i damskich. Nuta waniliowa gości w perfumach od bardzo dawna, jest cenną esencją wielu kompozycji, zapewniając intensywną woń w perfumach. Jej aromat pozwoli zredukować stres i nada dobry nastrój w każdy dzień w roku.

Czytaj więcej...

Oryginalność tego zapachu odkryjemy w bardzo wielu kompozycjach, zarówno w tych słodkich, jak i korzennych. Idealnie dopasuje się do każdego stylu, otulając i zmniejszając uczucie zmęczenia w najbardziej ponure dni w roku.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.